English    Shqip
Dhuroni

KRYQI I KUQ SHQIPTAR
Raiffeisen Bank
LEKE: 0100000135
IBAN-AL33202110130000000100000135 EURO: 8020000135
IBAN-AL84202110130000008020000135 USD: 8030000135
IBAN-AL69202110130000008030000135
SWIFT Code- SGSBALTX

Aktivitete

Mars 2015 - 24 % mė shumė dhurime krahasuar mė njė vit mė parė
Vetėm gjatė muajit Mars, falė punės sė kujdesshme dhe me pasion tė vullnetarėve dhe stafit tė ...

Kryqi i Kuq Shqiptar nderohet me Titullin – “Nderi i Qarkut Kukės”
Pesėmbėdhjetė vjet mė parė, nisi “eksodi biblik” i popullit tė Kosovės pasojė e gjenocidit serb. ...

Siri / Jemen / Mali: Lėvizja ndėrkombėtare e Kryqit tė Kuq dhe e Gjysmėhėnės sė Kuqe ėshtė e shokuar nga sulmet vdekjeprurėse ndaj punonjėsve humanitar
Gjenevė / Damask / Sana / Bamako – Lėvizja ndėrkombėtare e Kryqit tė Kuq dhe e Gjysmėhėnės sė Kuqe ...

Gjithe AktivitetetPartneret
Faqa kryesore | Copyright | Contact us
© 2015 - Kryqi i Kuq Shqiptar